כעס בישראל על ביידן: לא מאמינים שתעשה זאת תמורת הבטחות ריקות של טרוריסטים

צילום: ApostolisBril/ shutterstock.com

ראש הממשלה נפתלי בנט ושר החוץ יאיר לפיד הוציאו הבוקר (שישי) הודעה שבה הם תקפו את הכוונה של נשיא ארה"ב ג'ו ביידן להוציא את משמרות המהפכה של איראן מרשימת ארגוני הטרור.

"משמרות המהפכה האיראניים הם החיזבאללה בלבנון, הם הג'יהאד האסלאמי בעזה, הם הח'ותים בתימן, הם המיליציות בעיראק.

משמרות המהפכה עומדים מאחורי ההתקפות על אזרחים וחיילים אמריקנים בכל רחבי המזרח התיכון, כולל בשנה האחרונה. הם אלה שעמדו מאחורי התכנונים להתנקש בחייהם של פקידי ממשל אמריקנים בכירים.

משמרות המהפכה נטלו חלק ברצח מאות אלפי אזרחים סורים, הם הרסו את לבנון, הם עוסקים בדיכוי רצחני של אזרחים איראנים. הם הורגים יהודים מפני שהם יהודים, נוצרים מפני שהם נוצרים, ומוסלמים מפני שאינם נכנעים להם.

הם חלק מרכזי ובלתי נפרד במכונת הדיכוי הרצחנית באיראן. ידיהם מוכתמות בדמם של אלפי איראנים וברמיסת נשמתה של החברה האיראנית.

הניסיון לבטל את הגדרת משמרות המהפכה כארגון טרור, הוא עלבון לקורבנות ומחיקה של מציאות מתועדת, שיש לה הוכחות חד משמעיות. אנו מתקשים להאמין שהגדרת משמרות המהפכה כארגון טרור תבוטל תמורת "הבטחה לא לפגוע באמריקנים".

המלחמה בטרור היא משימה של העולם כולו. אנו מאמינים שארצות הברית לא תפקיר את בעלות בריתה הקרובות ביותר תמורת הבטחות ריקות של טרוריסטים".

אהבתם את הכתבה? שתפו עם חברים :)

אהבתם את הכתבה? שתפו עם חברים :)

>

כתבות נוספות

s