הפרשן הפוליטי של חדשות 14, יעקב ברדוגו חושף היום (שלישי) בתכנית ישראל הבוקר כי לפי גורמים איתם שוחך, שר הביטחון יואב גלנט, הוא לא המפקד העליון של הצבא.
לפי ברדוגו ההשפעה של גדי אייזנקוט והשר בני גנץ על הצבא בתקופה האחרונה עולה על כוחו של שר הביטחון אל מול הרמטכ"ל.
הפרשן הפוליטי יעקב ברדוגו חושף: "שר הביטחון יואב גלנט, הוא לא המפקד העליון של הצבא ע"פ הרבה גורמים ושיחות שניהלתי. ההשפעה של גנץ ובעיקר של אייזנקוט על הצבא עולה על כוחו של שר הביטחון אל מול הרמטכ"ל"
לפרשנות המלאה – https://t.co/T4MiR9NL9C@bardugojacob @TalMeir2 #ישראל_הבוקר pic.twitter.com/RO6OP1KzEE
— עכשיו 14 (@Now14Israel) April 2, 2024