2 פצועים באורח קל בפיגוע דקירה במחסום המנהרות – המחבל נוטרל

2 פצועים באורח קל בפיגוע דקירה במחסום המנהרות – המחבל נוטרל

זירת הפיגוע במחסום המנהרות
צילום: shutterstock

שני בני אדם נפצעו הבוקר (רביעי) באורח קל-בינוני מפיגוע דקירה במחסום המנהרות. המחבל נוטרל ע"י כוחותינו.

פראמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי ופינו לבי"ח שערי צדק, גבר כבן 25 וצעירה בת 19 במצב קל עד בינוני עם פצעי דקירה בגופם.

זירת הפיגוע במחסום המנהרות – צילום מסך

שילה אטינגר חובש איחוד הצלה שהגיע ראשון לזירה מסר: "הייתי על אוטובוס (עם ציוד חבישה בסיסי) ושניות ספורות לאחר שעברנו את המחסום שמענו קולות ירי. סיפרתי לנהג האוטובוס כי אני חובש באיחוד הצלה והוא אישר לי לרדת לסייע לפצועים. הגעתי תוך כחצי דקה לזירה והענקתי סיוע רפואי ראשוני לצעיר וצעירה שסובלים מפצעי דקירה. בשלב זה מצבם מוגדר קל וקל עד בינוני".

המחבל שנוטרל בפיגוע במחסום המנהרות
המחבל שנוטרל בפיגוע במחסום המנהרות – קרדיט: תיעוד ברשתות החברתיות לפי סעיף 27 א' לחוק זכויות יוצרים

מדוברות המשטרה נמסר: הבוקר בסביבות השעה 08:15, הגיע מחבל כבן 15 רכוב על אופניו אל מחסום המנהרות מכיוון יו״ש. בעת שכוחות הביטחון במעבר ניסו לבדוק אותו, שלף המחבל סכין והחל לדקור את הכוחות שפעלו במקום.

מאבטח אזרחי שהגיב מיד, החל להתעמת עם המחבל ובתוך כך, הגיבו כוח צה״ל שהיה במקום בירי מדויק ונטרלו את המחבל, ללא נפגעים נוספים.

כתוצאה ממעשיו של המחבל, נפצעו שני אנשי ביטחון במעבר מדקירות והם פונו במצב קל ובינוני להמשך טיפול רפואי בבית החולים.

כוחות משטרה ומג"ב עוטף ירושלים רבים בפיקודו של מפקד מחוז ירושלים ניצב דורון תורג'מן, הגיעו למקום והחלו בפעולות תוך סיוע כוחות משטרה ממחוז ש"י, שכללו סגירת זירת הפיגוע, פתיחת צירי תנועה לרכבי החירום ואיסוף ממצאים תוך סריקות לשלילת מפגעים נוספים.

המפכ"ל בזירת הפיגוע בכביש המנהרות
המפכ"ל בזירת הפיגוע – צילום: דוברות המשטרה

 

עוד מרחבי הרשת

>
s