שר הביטחון גלנט: ״אין מקום בטוח למחבלים בעזה. אנחנו נגיע לכל מקום"

שר הביטחון גלנט: ״אין מקום בטוח למחבלים בעזה. אנחנו נגיע לכל מקום"

צילום: אריאל חרמוני, משרד הביטחון

שר הביטחון יואב גלנט נכנס הבוקר (רביעי) לרצועת עזה עם כוחות אוגדה 162, בראשות מפקד האוגדה תת – אלוף איציק כהן, וקיים הערכת מצב יחד עם מפקד חטיבת הנח״ל, אלוף משנה יאיר צוקרמן ומפקד חטיבה 401 אלוף משנה בני אהרון.

גלנט ערך תצפית על עבודות ההכנה המתבצעות לפתיחת ציר הסיוע הימי ועמד מקרוב על הערכות הכוחות בגזרה.

צילום: אריאל חרמוני, משרד הביטחון

בהמשך, שוחח השר עם מפקדי הגדודים הלוחמים תחת האוגדה ברצועת עזה מזה למעלה מחמישה חודשים, ושמע מהם על נכונות הכוחות להמשיך ולהלחם עד להשגת מטרות המלחמה.

בסיום הערכת מצב אמר גלנט: ״אני נמצא כעת עם כוחות אוגדה 162 בסמוך לחוף הים בעזה בקצה המסדרון. פגשתי את המג"דים, המח"טים ואת מפקד האוגדה – מתבצעת כאן עבודה בלתי רגילה מעל ומתחת לקרקע, הכוחות מגיעים לכל מקום והמסקנה היא שאין מקום בטוח למחבלים בעזה״.

״גם מי שחושב שאנחנו מתעכבים יראה בקרוב את זה שאנחנו נגיע לכל מקום. את כל מי שהיה מעורב באירועי השביעי באוקטובר נביא לדין – או שנחסל אותו, או שנביא אותו למשפט בישראל. אין מקום בטוח, לא כאן, לא מחוץ לעזה ולא בכל רחבי המזרח התיכון, את כולם נביא למקומם״.

צילום: אריאל חרמוני, משרד הביטחון

״הנושא ההומניטרי שיעמוד בקרוב על סדר היום עם הנחיתה הצפויה של כלי שיט הוא נושא מרכזי שיאפשר אספקה לאזרחים ולא לחמאס. כל מעשה כזה מחליש את החמאס ומחזק את האחיזה שלנו, ומשפר את יכולתנו להמשיך את הלחימה".

עוד מרחבי הרשת

>
s