עומר אצילי ודור מיכה מגיבים | האם מגיעה להם הזדמנות שנייה?.

קרדיט: מכבי חיפה האתר הרשמי. | קרדיט: מועדון הכדורגל הפועל באר שבע.

יותר משנתיים עברו מאז תקרית דור מיכה ועומר אצילי, שחקני מכבי תל אביב דאז, והשבוע הכול צף חזרה, כתבה של ערוץ 13 שחשפה את שיחות הוואטסאפ בין השניים.

הכתבה העלתה הרבה שאלות. האם הם ידעו שהם קטינות? האם הם עשו סמים? אם המשטרה ידעה הכול איך קרה שבסוף התיק נסגר?

בהנהלת באר שבע הודיעו שקודם יעשו בירור מול דור מיכה ורק אז יוציאו תגובה. ולאחר זמן מה נתנו תגובה במסע"ת לפני המשחק בקונפרסליג. במשחק דור מיכה קיבל 90 דקות מול דינמו מינסק.

דור מיכה | מועדון הכדורגל הפועל באר שבע

ביום חמישי האחרון לפני המשחק של הפועל באר שבע נגד דינמו מינסק דור מיכה היה הראשון להגיב

ברשתות לכתבה:

"כבר יותר משנתיים שאני שותק ומנסה להישאר מתחת לרדאר בכדי לשמור על השפיות שלי שלי ושל משפחתי ועל כבודן של המתלוננות. התנצלתי ולקחתי אחריות על מעשיי, אך לצערי האובססיה לנושא לא פסחה גם בשבוע המאושר ביותר בו הפכתי לאבא לראשונה בחיי.

"הכתבה המדוברת הינה מסולפת וכל כך מגמתית שבאה להכפיש ולרמוס צד אחד בסיפור, תוך התעלמות מוחלטת מהמציאות ולעובדות הקיימות, עם שימוש בהודעות לא אוטנטיות ודברים שלא היו ולא נבראות מעולם"

כך המשיך וכתב מיכה, גם הוסיף "לא נגעתי בשום סם".

מ

ביום רביעי כבר שיצאו הפרומואים לכתבה בדיוק ביום הולדתו של הקשר עומר אצילי ובערב משחק מוקדמות ליגת האלופות של חיפה נגד אולימפיאקוס.

אצילי | קרדיט: מכבי חיפה האתר הרשמי.

עומר אצילי בחר לשתוק ולא הגיב עד להיום (שישי). שפרסם ברשתות את תגובתו לכתבה.

"אחרי שבוע מלא רגשות, יום הולדת, ברכות, ניצחון ענק ביוון וההתכתבות שהחזירו אותנו שנתיים אחורה.

יותר משנתיים עברו ואין יום שעובר מבלי שאני מתחרט, מצטער, לוקח אחריות מלאה ומתנצל שוב בפני כולם על המעשים שלי.

לא כך צריך לנהוג אדם שמשפיע על צעירים, מעל שנתיים שאני עושה הכל לכוון את החיים האישיים שלי ואת הקריירה למקומות חיוביים, עזרה ומעורבות בקהילה וכמובן עושה הכל כדי לשמור על הבית שלי.

אני לא קורבן והאחריות היא שלי ואני לא מנסה לקבל אהדה, אבל חשוב לי להתייחס בכנות לכתבות ששודרו ביומיים האחרונים ועיוותו לאחת את המציאות: מעולם לא התקרבתי לסמים! ומעולם לא הצעתי למישהו משהו שאני לא מכיר ולא אכיר.

חלק גדול מההודעות שהוצגו לא היו אותנטיות ונכונות אבל שוב, אני זה שטעיתי ואני מתחרט ומתנצל על הכל, למדתי את הלקח ואני רק רוצה להמשיך בחיי.

יענקלה שחר ומכבי חיפה נתנו לי את ההזדמנות אחרי שהתיק נסגר בחוסר אשמה, וביחד אתם אני מנסה להמשיך הלאה בחיי ולנסות לעשות רק טוב. מקווה שאוכל להמשיך להחזיר להם ולקהל על התמיכה. שבת שלום לכולם"

הכתבה באמת עוררה תגובות רבות גם אצל מפורסמים כמו אבי גרייניק שזעם על מכבי חיפה "והחזיר את הצעיף". היו תגובות רבות על העניין שלאחר המשחק נגד אולימפיאקוס הרימו את אצילי על הכתפיים גם כי חגג יום הולדת.

מתקבל הרושם שבהנהלת חיפה גיבו יותר אצילי ובטוחים שהכל כבר מאחורה. בתגובות שהוציאו לאחר הידיעה על הכתבה.

ששחקנים אחרי מקרה כזה משחקים בליגה הבכירה שלנו, האם זה באמת אומר משהו על החברה שלנו? בסופו של דבר התיק נסגר אז אם הוא נסגר שלא ביושר? מה זה אומר על המשטרה שלנו? ועל בתי המשפט?.

אבל השאלה האמתית שצריך לשאול היא האם צריך לתת להם הזדמנות שניה? אבל את זה כל אחד יחליט לעצמו.

אהבתם את הכתבה? שתפו עם חברים :)

אהבתם את הכתבה? שתפו עם חברים :)

>

כתבות נוספות

s