פרסמו אצלינו

אין מתנות חינם! אבל יש הטבה בסה"כ 1500 ₪ ללא עלות וללא התחייבות לזמן!

לרגל ההשקה של האתר החדש צוות ניוסדק ישראל מזמין אתכם להנות מהזדמנות חד פעמית! פרסום העסק שלכם באתר חדשות ואקטואליה ציוני שמושך מאות אלפי כניסות חודשיות ומיליוני כניסיות שנתיות! באתר תמצאו כתבות חדשות ממקורות אמינים כמו דוברות המשטרה, מכבי אש, רשויות ודוברים ממשלתיים. בנוסף, באתר תמצאו תוכן בנושאים שונים כמו לימודים, תיירות, נדל"ן ופיננסיים ועוד.

עשרות אלפי כניסות חודשיות – אין ספור הזדמנויות עסקיות!

לאתר יש טראפיק אורגני של עשרות אלפי כניסות חודשיות של גולשים ישראליים וכן,אפליקציה שמלכדת קהל חוזר לתוך הקהילה. באתר קיימים 8 מדורים שבהם אפשר לפרסם את העסק שלך בהתאם לתחום:

מדור תיירות ונופש – מתאים לסוכני נסיעות, בעלי צימרים, מכוני ספא, מלונות, מדריכי טיולים וכד'

מדור סלולר וגיימינג – מתאים למשווקי חבילות תקשורת, חנויות/מעבדות סלולר, חנויות גיימינג

מדור נדל"ן – מתאים למתווכים, קבלנים, שיווק פרויקטים, יועצי משכנתאות, יועצי נדל"ן, קבוצות רכישה וכד'

מדור משפחה והורות – מתאים למעבירי סדנאות/הדרכות להורים, מטפלים זוגיים, מומחים להתפתחות הילד, קלינאי תקשורת, פסיכולוגים.

מדור לימודים וקורסים – מתאים למורים, מדריכים, בעלי בתי ספר/מכללות שמציעים לימודי און ליין או פרונטליים.

מדור משפט ופלילים – מתאים לעורכי דין, חוקרים פרטיים, מוחקי חובות וכיוב'

מדור בריאות – מתאים קופות חולים, בתי מרקחת פרטיים, קליניקות פרטיות, מטפלים/מעסים, תוספי תזונה, מאמני כושר, מדריכי פילאטיס,

מדור כסף – יועצי/מנהלי השקעות, גופים פיננסיים, בנקים/תחליפי בנקים, יועצי מס וכיוב'

אז מה ההצעה שלנו בעצם?

פרסמו אצלנו באתר למשך שבועיים ללא תשלום! אנו נעלה מאמר תדמית על העסק שלכם עם קישור לאתר שלכם ובנוסף נפרסם באנר  (מודעה) במדור הרלוונטי שימשכו פניות חמות! בנוסף, אנו נפרסם את הכתבות בערוצי בסושיאל של ניוזדסק ישראל המונים יחדיו מעל ל- 100,000 עוקבים.

לאחר תום תקופת הניסיון, תוכלו לבחור אם להמשיך לפרסם באתר בעלות של 1500 ₪ בחודש עבור מאמר + לינק לאתר שלכם, באנר במדור הרלוונטי ופרסום בערוצי הסושיאל שלנו.

בואו ננסה – מקסימום נצליח!

אנחנו מחפשים את המקצוענים שיכולים להביא ערך לגולשים שלנו ודרך זה להציע את שירותהם לקהל שלנו, מבחינתנו זה Win-Win תקופת הניסיון זאת הדרך שלנו לבדוק ולוודא התאמה לכל הצדדים – לנו, לכם והכי חשוב לקהל שלנו! אם זה עובד סביר להניח שתמשיכו לפרסם אצלנו לטווח ארוך 😊 וזה בדיוק השת"פ שאנחנו מחפשים! מקצוענים שיהיו חלק מהמשפחה, שיהנו מהשפע של הביקוש הקיים ויתנו שירות מעולה לאורך זמן!